O nas

Coś więcej o naszych Ośrodkach Pomocy Psychologicznej w Wiśle i Ustroniu

Jeśli czujesz, ze Twoje życie utraciło równowagę, czujesz się nieszczęśliwy i tracisz kontrolę nad swoim życiem nie czekaj. Daj sobie pomóc – Twoje życie jest tego warte!

CASTEL to prywatny ośrodek pomocy psychologicznej, w którym Ci pomożemy. Pomagamy przezwyciężyć uzależnienia, depresję oraz radzić sobie z różnego typu zaburzeniami zachowania.

Nasze Ośrodki - w pięknej i malowniczej Wiśle oraz w spokojnym i klimatycznym Ustroniu, to luksusowe kliniki pomocy psychologicznej, w której cenimy fachowość i dbamy o profesjonalizm naszych terapeutów. Spokojny i rodzinny klimat naszych Ośrodków sprzyja odnalezieniu własnej drogi, nabraniu dystansu do świata, tak by po terapii w pełni sił wrócić do wyzwań codzienności. To oaza, w której uciec możesz od rzeczywistości i w spokoju i bezpiecznej atmosferze zastanowić się nad sensem życia. Średnio może przebywać w każdym z naszych Ośrodków od 6 do 8 osób, a do ich dyspozycji pozostaje 5 terapeutów, lekarz psychiatra, lekarz internista i pielęgniarka.

Udzielimy Ci pełnego wsparcia od chwili, kiedy trafisz do nas, do czasu, kiedy nie będziesz więcej potrzebował naszej pomocy. Stosujemy wiele skutecznych metod, które wzbogacają nasz program terapii i zdecydowanie wpływają na naszą dużą skuteczność.

Nasi profesjonalni terapeuci pomogą Ci na każdym etapie Twojej przemiany – od początku, gdy pojawisz się w naszym ośrodku, aż do momentu, w którym poradzisz sobie z wszystkimi dręczącymi Cię problemami. Nasza kadra posiada fachowe przygotowanie do pracy zarówno w grupie, jak również do indywidualnej, głębokiej pracy z pacjentami. Doskonale potrafimy określić potrzeby naszych podopiecznych, ponieważ jesteśmy zespołem posiadającym bardzo duże doświadczenie w zakresie leczenia uzależnień, depresji i nerwic.

Wiemy jak ważna w życiu jest rodzina i wsparcie bliskich osób. Dlatego chętnie zapewnimy też pomoc Twoim najbliższym, którzy dzięki temu zrozumieją Twój problem i staną się Twoim wsparciem. Wiemy, że im także jest trudno radzić sobie z uzależnieniem bliskiej osoby oraz że ich pomoc jest niezbędna w twoim powrocie do zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pamiętaj nie musisz być sam ze swoim problemem!

slider_3

slider_2

slider_1

1 STYCZEŃ

Początek roku często budzi w nas ponure wspomnienia. Nowy Rok to „idealny” dzień, żeby doświadczyć kaca …

24 GODZINY NA DOBĘ

Zapewne każdy z Nas na początku swojej drogi w trzeźwieniu zastanawiał się jak żyć? Co robić dzień po dniu ? poniżej …

KROK DWUNASTY

Przebudzeni duchowo w rezultacie tych kroków, staraliśmy się nieść posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady …