Kadra i terapeuci

Nasi specjaliści

Dyrektor OśrodkaMarek Cieślar
Dyrektor Ośrodka Marek Cieślar

Ukończył Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Przeszedł Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie. Posiada uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i emocji. Posiada Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Doskonalił się i posiada duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z Rodziną. Zawodowy hipnoterapeuta w zakresie hipnozy energetycznej, magnetycznej, autohipnozy i świadomego śnienia „regresji”.

Zaprasza do bezpłatnych konsultacji telefonicznych pod numerami telefonów:  609 504 509 , 667 902 974

 

 

Lekarz psychiatraRenata Ulmann
Lekarz psychiatra Renata Ulmann

Akademia Medyczna w Zabrzu, II stopień specjalizacji z psychiatrii 2001r. Kilka lat pracy jako starszy asystent w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych w Rybniku. Doświadczenie w pracy w klinikach w Danii. Stały biegły sądowy w zakresie psychiatrii. Posiada certyfikat w zakresie uzależnień i terapii rodzin.

 

 

Aneta Wnuk
Psycholog
Aneta Wnuk

Magister psychologii. Ukończyła kierunek – psychologia kliniczna w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Edukację w zakresie uzależnień zdobywała w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie. Aktualnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień. Brała udział w pilotażowym szkoleniu przygotowującym do prowadzenia Programu Ograniczania Picia organizowanym przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Uczestniczyła w warsztatach „Podstawy teoretyczne i warsztatowe systemów psychoterapeutycznych”. Ukończyła szkolenie „Elementy diagnozy neuropsychologicznej” organizowane przez Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych AKADEMIA PSYCHE w Krakowie, w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Swoją pracę poddaje superwizji.

 

 

 

W naszym Ośrodku pomocy psychologicznej posiadamy wysoce wykfalifikowany personel w zakresie :

  • psycholog kliniczny
  • psycholog specjalista terapii uzależnień i współuzależnień
  • pedagog specjalista terapii uzależnień i współuzależnieni
  • certyfikowani instruktorzy terapii uzależnień
  • lekarz internista
  • pielęgniarki dyplomowane
  • ratownicy medyczni

Chcemy Ci powiedzieć, że na prawdę wiemy co czujesz. Kilku z Nas przeszło własną terapię  i dziś dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z Tobą.

1 STYCZEŃ

Początek roku często budzi w nas ponure wspomnienia. Nowy Rok to „idealny” dzień, żeby doświadczyć kaca …

24 GODZINY NA DOBĘ

Zapewne każdy z Nas na początku swojej drogi w trzeźwieniu zastanawiał się jak żyć? Co robić dzień po dniu ? poniżej …

KROK DWUNASTY

Przebudzeni duchowo w rezultacie tych kroków, staraliśmy się nieść posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady …