Nasza oferta

Zapoznaj się z ofertą naszego ośrodka

alkohol-242x300

Odwyk

Uzależnienie dotyka wiele aspektów naszego życia, jest przyczyną wielu problemów, a w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci.

Potrzeba nie tylko odwagi i siły, aby stawić czoła temu problemowi, ale też profesjonalnej pomocy. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest odwyk w naszym Ośrodku.
Odwyk to termin, który określająca terapię i leczenie uzależnień. Dokładniej mówiąc odwyk jest to pomoc oferowana osobie uzależnionej, która ma na celu przywrócenie jej zdrowia. Umożliwi to osobie uzależnionej na powrót do normalności i  samowystarczalności.

 

„Castel” jest ośrodkiem pomocy psychologicznej, oferującym prywatny odwyk, leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień, np. od gier hazardowych. Wierzymy, że uzależnienie jest chorobą, a leczenie i abstynencja jest niezbędna dla odzyskania zdrowia.

Oferujemy przeprowadzone w bezpiecznym i troskliwym klimacie, specjalistyczne, kompleksowe i skoncentrowane na pacjencie programy leczenia. Pomożemy Ci wrócić do życia za pomocą różnego rodzaju sesji odwykowych i terapeutycznych, podczas których można zrozumieć swoje problemy i rozwijać te umiejętności i zdolności, które pozwalają żyć zdrowo.

Jesteśmy akredytowanym i uznawanym ośrodkiem pomocy psychologicznej. Prywatny odwyk w naszym ośrodku zapewnia stałą i profesjonalną opiekę.  Od lat pomagamy osobom uzależnionym i ich Bliskim. Stosujemy kilka wariantów leczenia, dobieranych odpowiednio do konkretnego rodzaju uzależnienia. Nasze programy dają nadzieję, siłę i wiedzę potrzebną do podejmowania właściwych wyborów i pozwalają odbudować zniszczone przez nałóg życie. Sesje terapeutyczne są prowadzone przez doświadczonych, profesjonalnych i zaangażowanych specjalistów.

 

Pierwszym krokiem do zdrowia i życia w trzeźwości jest telefon do nas i rozmowa z jednym z naszych specjalistów od uzależnień. Pomoże on określić Twoje potrzeby i przedyskutować dostępne możliwości oraz podpowie jakie kroki możesz podjąć by wyjść z nałogu.

Wybór najlepszego leczenia dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby jest najważniejszą decyzją jaką można podjąć. Chcesz mieć pewność, że Twój czas, wysiłek i inwestycja finansowa przyniosą rezultaty? Wybierz nasz ośrodek odwykowy – Centrum Terapii Uzależnień „Castel”.

 

Write a Comment

1 STYCZEŃ

Początek roku często budzi w nas ponure wspomnienia. Nowy Rok to „idealny” dzień, żeby doświadczyć kaca …

24 GODZINY NA DOBĘ

Zapewne każdy z Nas na początku swojej drogi w trzeźwieniu zastanawiał się jak żyć? Co robić dzień po dniu ? poniżej …

KROK DWUNASTY

Przebudzeni duchowo w rezultacie tych kroków, staraliśmy się nieść posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady …