Nasza oferta

Zapoznaj się z ofertą naszego ośrodka

article-340_main_hipnoza_350_is000003096542xsmall-1

Hipnoza

 

Hipnoza terapeutyczna proponowana przez nas w Ośrodku Castel polega na wprowadzeniu pacjenta w lekki stan, zbliżony do stanu czuwania. Jest to rodzaj komunikacji z podświadomością, która znacznie ułatwia proces terapeutyczny. Terapia hipnozą polega na łączeniu odprężenia z głęboką koncentracją, która sprzyja zaakceptowaniu pozytywnych sugestii wypowiadanych przez terapeutę. Hipnoterapeuta skłania pacjenta do wyobrażeń, które prowadzą do zmniejszenia napięcia, senności połączonej z rozluźnieniem mięśni, spowolnieniem naturalnego biegu myśli oraz w rezultacie do zajarzenia w głąb swojej podświadomości.

 

Wypowiadane przez hipnotyzera afirmacje zagnieżdżają się w podświadomości i mogą doprowadzić do poprawy stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia. Pomagają budować poczucie własnej wartości, wzmacniać samoocenę i wiarę we własne możliwości.

Warto wspomnieć, że osoba zahipnotyzowana zachowuje samokontrolę, świadomość i wspomnienia z seansu. Hipnoza jest całkowicie bezpieczną metodą terapeutyczną, której nie należy się absolutnie bać. Warto skorzystać z kilku sesji hipnotycznych i sprawdzić jak wielką moc ma ta metoda.

 

Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś 609 504 509 lub napisz do Nas wiadomość:

KONTAKT

 

Write a Comment

1 STYCZEŃ

Początek roku często budzi w nas ponure wspomnienia. Nowy Rok to „idealny” dzień, żeby doświadczyć kaca …

24 GODZINY NA DOBĘ

Zapewne każdy z Nas na początku swojej drogi w trzeźwieniu zastanawiał się jak żyć? Co robić dzień po dniu ? poniżej …

KROK DWUNASTY

Przebudzeni duchowo w rezultacie tych kroków, staraliśmy się nieść posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady …